1 1 1 1
Gorczynski Gorczynski Gorczynski Gorczynski Gorczynski Gorczynski Gorczynski GorczynskiKwiaty rabatowe, kwiaty balkonowe, Baborów, kwiaty Głubczyce, kwiaty Kędzierzyn-Koźle, kwiaty opolskie, kwiaty Opole, kwiaty Racibórz, kwiaty Kietrz, kwiaty Rybnik, kwiaty Rydułtowy, kwiaty Gliwice, kwiaty Chorzów, kwiaty śląskie.
 

Wraz z końcem zimy każdy z nas spragniony jest wiosennego promyka słońca. Bratki i prymule są zwiastunami wiosny stanowiąc radosny, kwietny akcent. W naszym gospodarstwie są w ofercie już na przełomie marca i kwietnia


 
 

Kwiaty balkonowe, w tym pelargonie, surfinie, begonie, już na początku maja, zdobią parapety i balkony, a na przełomie lipca i sierpnia tworzą kwietne kaskady. Maj to również dobry czas ,żeby zatroszczyć się o swoją kwietną rabatę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wielu gatunków roślin jednorocznych. Kwiaty balkonowe i rabatowe charakteryzują się bogata kolorystyka dostarczając Państwu wiele pomysłów na ułożenie unikalnej kompozycji.
 

Produkcja chryzantem jest naszą jesienną specjalnością. Te piękne kwiaty wnoszą w nasze otoczenie ciepłe barwy jesieni. Specjalnie dla Państwa umożliwiamy ich zakup już pod koniec sierpnia, a najbogatszą ofertą kolorystyczną dysponujemy od połowy października.